Het STEINER mes voor ruitensnijder/multisnijder, recht 50 mm, is ontworpen voor nauwkeurig snijwerk. Dankzij de rechte snede van 50 mm kun je moeiteloos diverse materialen met precisie bewerken.
Dit mes is compatibel met de STEINER SR1567(K) ruitensnijder en andere multisnijders. Hierdoor is het een veelzijdige aanvulling op je gereedschapskist.
Gemaakt van duurzaam materiaal, biedt dit mes een lange levensduur en is het bestand tegen slijtage bij frequent gebruik. Dit betekent minder vaak vervangen en meer tijd voor je projecten.
Het vervangen van het mes is eenvoudig en snel, zodat je zonder onderbreking kunt doorgaan met je werk. Dit verhoogt de efficiëntie en productiviteit tijdens je werkzaamheden.
Voor een professional bent of een doe-het-zelver, dit mes is een essentiële aanvulling op je gereedschap. Het is geschikt voor diverse snijtaken en biedt de precisie die je nodig hebt voor hoogwaardige resultaten.
Efficiënte en nauwkeurige verwijdering van gelijmde autoruiten met de STEINER pneumatische ruitensnijder.
Ergonomische handgrepen voor veilig en efficiënt verwijderen van autoruiten.
3-delige schraperset met scherpe messen en ergonomische handgrepen voor het efficiënt verwijderen van afdichtingen en resten.
4-delige schraperset met roestvrijstalen messen en ergonomische handgreep voor het efficiënt verwijderen van afdichtingen en pakkingen.
Hoogwaardig gekarteld mes voor precisiewerk met ruitensnijders en multisnijders.