De ABA slangklem met een bandbreedte van 12 mm en een klembereik van 32 tot 44 mm is ontworpen voor een stevige en betrouwbare bevestiging van slangen. Het uit één stuk geperste wormhuis zorgt voor een hoge klemkracht en een hoog breukmoment, wat essentieel is voor veeleisende toepassingen.
Dankzij de omgebogen bandranden en de gladde onderzijde van de klem wordt schade aan de slang voorkomen. Dit ontwerp minimaliseert het risico op insnijdingen en slijtage, waardoor de levensduur van zowel de slang als de klem wordt verlengd.
De klem is vervaardigd uit aluzink, een materiaal dat drie keer beter bestand is tegen corrosie dan traditioneel gegalvaniseerd staal. Dit maakt de klem geschikt voor gebruik in omgevingen waar blootstelling aan vocht en andere corrosieve elementen voorkomt.
Deze slangklem is ideaal voor diverse toepassingen, waaronder:
De klem is voorzien van een zeskantschroef met een sleuf, wat zorgt voor een eenvoudige en snelle installatie. Het ontwerp garandeert een gelijkmatige drukverdeling over de slang, wat bijdraagt aan een veilige en lekvrije verbinding.
Krachtige ABA slangklem van 12 mm breed voor slangen met een diameter van 19-28 mm, voorzien van geperste band voor optimale klemkracht.
Stevige ABA slangklem van 12 mm breed voor slangen met een diameter van 26 tot 38 mm.
Krachtige ABA slangklem van 44-56 mm met 12 mm bandbreedte in verzinkt staal voor betrouwbare slangverbindingen.
Robuuste ABA slangklem met 12 mm bandbreedte en aluzink coating voor optimale corrosiebestendigheid.
Stevige ABA slangklem met 12 mm bandbreedte voor diameters van 130 tot 165 mm, ideaal voor diverse toepassingen.