De CBL-WELDING contacttiphouder M6 is speciaal ontworpen voor het ML260 lasapparaat. Deze houder zorgt voor een stevige en nauwkeurige bevestiging van de contacttip, wat essentieel is voor een consistente lasprestatie.
Deze contacttiphouder is specifiek ontworpen voor het ML260 lasapparaat en is ideaal voor diverse laswerkzaamheden in de automotive sector. Of je nu carrosseriedelen herstelt of nieuwe componenten last, deze houder biedt de betrouwbaarheid die je nodig hebt.
Regelmatig onderhoud van je lasapparaat en accessoires is cruciaal voor optimale prestaties. Het tijdig vervangen van versleten contacttiphouders voorkomt lasfouten en verhoogt de levensduur van je apparatuur.
CBL-WELDING staat bekend om zijn hoogwaardige lasaccessoires die voldoen aan de eisen van professionele lassers. Met deze contacttiphouder investeer je in kwaliteit en betrouwbaarheid voor al je lasprojecten.
Lichtgewicht TIG-lastoorts met ergonomische handgreep en flexibele kogelgewricht voor optimale controle en comfort.
Optimaliseer je RallyMig 161i voor aluminiumlassen met deze 1,0 mm aluminium kit van MIGATRONIC.
Precisie gasmondstuk voor puntlassen, compatibel met TR-15 lastoortsen, set van 2 stuks.
Stalen binnenspiraal van 4 meter voor MIG-toortsen, geschikt voor lasdraden van 0,8 tot 1,0 mm.
Set van 4 hoogwaardige veren voor de ML150/150A Migtoorts, essentieel voor een stabiele gasmondstukbevestiging.