De CONNECT kunststof brandstofleiding snelkoppeling in L-model biedt een snelle en betrouwbare oplossing voor het verbinden van brandstofleidingen in auto's. Dankzij het 90° ontwerp is deze connector ideaal voor toepassingen waar ruimte beperkt is.
Deze snelkoppeling is geschikt voor:
Met een afmeting van 7,89 mm x 8 mm past deze connector naadloos op de meeste standaard brandstofleidingen.
Gemaakt van Nylon PA12, staat deze snelkoppeling garant voor:
De zelfsluitende functie van de connector maakt het mogelijk om de brandstofleiding snel en zonder extra gereedschap aan te sluiten of los te koppelen. Voor situaties met beperkte ruimte kan een brandstofleidingtang (CAM 8260) worden gebruikt.
Deze snelkoppeling is ontworpen voor de overdracht van:
Vervang versleten of beschadigde brandstofleidingverbindingen met deze hoogwaardige snelkoppeling en zorg voor een veilige en efficiënte werking van het brandstofsysteem van je auto.
L-vormige snelkoppeling voor brandstofleidingen, geschikt voor 6 mm ID nylon buis en 7,5 mm ID rubberen slang.
Rechte mannelijke brandstofconnector voor het herstellen van plastic brandstofleidingen.
Herstel eenvoudig plastic brandstofleidingen met deze duurzame dubbele eindconnector van CONNECT, geschikt voor 6 mm nylon buis en 7,5 mm rubberen slang.
Herstel eenvoudig plastic brandstofleidingen met deze duurzame nylon PA12 koppeling van CONNECT, geschikt voor 8 mm nylon buizen en 7,5 mm rubberen slangen.
Nylon brandstofleiding van 8x340mm voor efficiënte reparatie van brandstofsystemen.