De CTEK XS 0.8 is de kleinste 12V-acculader van CTEK, ontworpen voor het efficiënt opladen van kleinere accu's. Met zijn geavanceerde technologie is deze lader perfect geschikt voor motorfietsen, jetski's, ATV's en grasmaaiers. Dankzij het compacte formaat en lichte gewicht is hij eenvoudig mee te nemen en op te bergen.
Deze lader beschikt over een volledig automatische 6-staps laadcyclus, wat betekent dat je de lader eenvoudig kunt aansluiten en het laadproces verder automatisch verloopt. Dit zorgt voor een optimale laadprestatie en verlengt de levensduur van je accu. Het duidelijke LED-display laat je het gehele oplaadproces volgen.
De XS 0.8 is compatibel met verschillende soorten 12V loodaccu's, waaronder:
Dit maakt de lader veelzijdig inzetbaar voor diverse voertuigen en toepassingen.
Veiligheid staat voorop bij de CTEK XS 0.8. De lader is vonkvrij en beveiligd tegen omgekeerde polariteit en kortsluiting. Bovendien heeft hij een IP65-classificatie, wat betekent dat hij spatwater- en stofdicht is. Dit maakt hem geschikt voor gebruik in diverse omgevingen en weersomstandigheden.
Bij de CTEK XS 0.8 ontvang je:
Met de CTEK XS 0.8 zorg je ervoor dat je accu's altijd in optimale conditie blijven, klaar voor gebruik wanneer jij dat nodig hebt.
Onderhoud en regenereer 6V en 12V accu's met de KS-TOOLS druppellader, voorzien van een volautomatische 9-traps laadcyclus en microprocessorbesturing.
Krachtige 12V batterijlader met 15A laadstroom, ideaal voor showroomvoertuigen en diverse batterijtypes.
Professionele 24V acculader met 14A laadstroom, geschikt voor accu's van 28 tot 300 Ah en onderhoudsladen tot 500 Ah.
Krachtige en veelzijdige acculader geschikt voor 6V en 12V accu's, inclusief loodzuur en lithium-ion, met geavanceerde functies voor optimaal onderhoud.
Geavanceerde 12V druppellader voor LiFePO4-accu's van 5 tot 120 Ah, met 8-traps laadprogramma en IP65-bescherming.