De Custor gebogen ringsleutel 24x27 mm is vervaardigd uit chroom-vanadiumstaal, bekend om zijn sterkte en duurzaamheid. Dit materiaal zorgt voor een lange levensduur en betrouwbare prestaties, zelfs bij intensief gebruik.
Dankzij het gebogen ontwerp van 15° biedt deze ringsleutel eenvoudige toegang tot moeren en bouten op moeilijk bereikbare plaatsen. Dit maakt het gereedschap bijzonder geschikt voor complexe klussen in de automotive sector en andere technische toepassingen.
Deze specificaties zorgen voor een comfortabele grip en efficiënte krachtoverbrenging tijdens het werken.
De dubbele maatvoering van 24x27 mm maakt deze ringsleutel geschikt voor diverse toepassingen, waardoor je met één gereedschap meerdere taken kunt uitvoeren. Dit verhoogt de efficiëntie en vermindert de noodzaak voor meerdere gereedschappen.
Custor staat bekend om zijn hoogwaardige gereedschappen die voldoen aan de eisen van zowel professionals als doe-het-zelvers. De gebogen ringsleutel 24x27 mm is hierop geen uitzondering en biedt de betrouwbaarheid die je nodig hebt voor al je klussen.
Om de levensduur van je Custor ringsleutel te verlengen, is het aan te raden het gereedschap na gebruik schoon te maken en op een droge plaats op te bergen. Dit voorkomt roestvorming en zorgt ervoor dat het gereedschap altijd klaar is voor gebruik.
Compacte en extra platte 10x11 mm ringsleutel van FACOM, ideaal voor moeilijk bereikbare plaatsen.
Dubbelgebogen 16x17 mm ringsleutel met OGV-profiel voor optimale grip en duurzaamheid.
Dubbelgebogen 21x23 mm ringsleutel van FACOM met OGV-profiel voor optimale grip en duurzaamheid.
Dubbel gebogen 12-kant ringsleutel van 24x27 mm met OGV-profiel voor optimale grip en duurzaamheid.
Duurzame gebogen ringsleutel van Custor, ideaal voor moeilijk bereikbare moeren en bouten.