De DELTACH nylon komborstel op stift is ideaal voor het ontlakken, ontroesten, matteren en gladmaken van oppervlakken zoals hout, metaal en PVC. Dankzij de P80 korrelgrootte biedt deze borstel een effectieve schuurwerking zonder het materiaal te beschadigen.
Deze borstel creëert een zandstraaleffect op het behandelde oppervlak. Dit resulteert in een gelijkmatige afwerking, wat vooral nuttig is bij het voorbereiden van oppervlakken voor verdere behandeling of afwerking.
De nylon draden passen zich automatisch aan de contouren van het werkstuk aan. Hierdoor worden voortdurend nieuwe schuurkorrels gebruikt, wat zorgt voor een consistente en egale afwerking over het gehele oppervlak.
De combinatie van hoogwaardige nylon draden en een robuuste constructie garandeert een lange levensduur en betrouwbare prestaties. De borstel behoudt zijn effectiviteit, zelfs bij intensief gebruik, waardoor je minder vaak van gereedschap hoeft te wisselen.
Deze komborstel is geschikt voor gebruik met diverse (accu-)boormachines en kolomboormachines. De 6 mm stift zorgt voor een stevige en veilige bevestiging, wat bijdraagt aan nauwkeurige en gecontroleerde bewerkingen.
Met de DELTACH nylon komborstel op stift beschik je over een veelzijdig en betrouwbaar gereedschap voor diverse schuur- en reinigingstoepassingen.
Efficiënte schijfborstel voor het verwijderen van aanloopkleuren en roest op metalen oppervlakken.
Duurzame komborstel met 6mm stift en Ø63mm diameter voor effectieve roest- en verfverwijdering.
Duurzame radiaalborstel van KS-TOOLS met Ø30mm voor grondige reiniging van moeilijk bereikbare oppervlakken.
Hoogwaardige radiaalborstel op stift van KS-TOOLS, ideaal voor het verwijderen van roest en vuil in moeilijk bereikbare zones.
24-delige staaldraadborstelset met 6 mm schacht, ideaal voor het verwijderen van roest, aanslag en verf.