De FINIXA Finishing Film Schuurschijven met een diameter van 75 mm en korrel P1500 zijn speciaal ontworpen voor het professioneel matteren en corrigeren van autolak. Dankzij de ultra vlakke polyesterfilmdrager en de witte aluminiumoxidekorrel leveren deze schijven een uiterst fijn en consistent kraspatroon, wat resulteert in een efficiëntere polijstvoorbereiding.
Deze schuurschijven zijn voorzien van een speciaal ontwikkelde stearaatlaag die het vollopen van het schuurpapier vermindert. Dit zorgt voor een langere levensduur en behoud van schuurprestaties gedurende het gehele gebruik. Bovendien zijn ze bestemd voor droogschuren, wat het werkproces vereenvoudigt en versnelt.
Voor optimale resultaten wordt aangeraden om een dual-action (DA) schuurmachine te gebruiken met een schuuruitslag van 2,5 mm, uitgerust met een 5 mm interfacepad. Deze combinatie zorgt voor een gelijkmatige drukverdeling en verhoogt de effectiviteit van het schuurproces.
Hoogwaardige P150 schuurschijven van KOVAX voor nauwkeurig en efficiënt plamuur schuren.
Verkort je polijsttijd met de KOVAX Buflex Dry Black schuurschijven Ø75mm P3000. Dankzij de ultraflexibele latex drager en unieke korrelstructuur behaal je een extreem uniforme schuurkras, terwijl de lakstructuur behouden blijft.
KOVAX Premium schuurschijven Ø75mm P500 bieden hoge schuurkracht en uniforme schuurkrassen voor efficiënt schuren van metaal tot grondverf.
Hoogwaardige P2000 schuurschijven van KOVAX voor het verwijderen van sinaasappelhuid en het creëren van naadloze lakovergangen.
Zachte foam schuurschijven Ø75mm P3000 voor egaal schuurpatroon en minimale kans op doorschuren.