De FINIXA schuurbladen van 23 x 28 cm met korrel P260 zijn speciaal ontworpen voor droog schuren. Ze zijn ideaal voor het voorbereiden van oppervlakken zoals staal, aluminium, glasvezel en diverse kunststoffen.
Deze schuurbladen zijn voorzien van zelfslijpende Blue Fired aluminiumoxide korrels. Dit zorgt voor een langere levensduur en behoudt de scherpte tijdens het schuren. De korrels zijn zo gebonden dat de scherpste kant altijd in contact is met het oppervlak, wat resulteert in een efficiënter schuurproces.
De rode stearaatlaag op de schuurbladen vermindert het dichtslibben, waardoor je langer kunt schuren zonder verlies van effectiviteit. Dit draagt bij aan een consistente schuurprestatie en een langere gebruiksduur van het schuurblad.
Dankzij de papieren drager kunnen de schuurbladen eenvoudig op maat worden gescheurd of geknipt. Dit maakt het mogelijk om ze aan te passen aan verschillende schuurblokken of om moeilijk bereikbare plekken te schuren.
Deze schuurbladen zijn geschikt voor het schuren van:
Met de FINIXA schuurbladen P260 ben je verzekerd van een efficiënt en duurzaam schuurproces voor diverse oppervlakken en toepassingen.
Hoogwaardige schuurbladen van 23x28 cm met P80 korrel voor droog schuren van diverse oppervlakken.
Waterbestendige schuurbladen van 23x28 cm met P800 korrel voor fijn natschuren.
Hoogwaardige schuurbladen met zelfslijpende Blue Fired aluminiumoxide korrel en rode stearaatlaag voor efficiënter schuren en langere levensduur.
Waterbestendige schuurbladen van 230x280mm met P2000 korrel voor fijn natschuren.
Finixa schuurbladen 230x280mm P150 met zelfslijpende aluminiumoxide korrel en rode stearaatlaag voor efficiënt droog schuren.