loader
FINIXA
FINIXA SCHUURSCHIJVEN Ø 150MM P220 MET 15 GATEN VOOR EFFICIëNT SCHUREN
CHEMI SPDA 0220

Hoogwaardige FINIXA schuurschijven Ø 150mm P220 met 15 gaten voor snel en duurzaam schuren van diverse oppervlakken.

40,56 50,70
In voorraad. Wordt vandaag verzonden.

Heb je een vraag over FINIXA schuurschijven Ø 150mm P220 met 15 gaten voor efficiënt schuren ?

FINIXA Schuurschijven, Ø 150mm, 15 Gaten, P220 (100st)

Hoogwaardige schuurprestaties

De FINIXA schuurschijven met een diameter van 150 mm en korrel P220 zijn ontworpen voor zowel professionals als hobbyisten die streven naar een perfect schuurresultaat. Dankzij de geavanceerde technologieën bieden deze schijven een snelle en efficiënte materiaalafname.

Innovatieve korreltechnologie

De schuurkorrels zijn op een unieke manier verlijmd, zodat de scherpste kanten altijd in contact komen met het oppervlak. Dit zorgt voor een verhoogde scherpte en snelheid tijdens het schuren. Bovendien voorkomt de stearate coating het vollopen van het schuurmateriaal, wat de levensduur van de schijven aanzienlijk verlengt.

Veelzijdig inzetbaar

Deze schuurschijven zijn geschikt voor het schuren van diverse materialen, waaronder:

  • Oude en nieuwe verflagen
  • Plamuren
  • Hoogvullende primers
  • Blanke lakken

Gebruiksgemak

Met een velcro-bevestiging en 15 gaten zijn deze schijven ideaal voor machinaal gebruik met stofafzuiging. Dit zorgt voor een schonere werkomgeving en een beter schuurresultaat.

Duurzaamheid en efficiëntie

De combinatie van een papieren drager en hoogwaardige schuurkorrels resulteert in een schuurmiddel dat sneller en duurzamer schuurt. Dit betekent minder schijfwissels en een hogere productiviteit tijdens het schuren.

Specificaties

  • Diameter: 150 mm
  • Korrelgrootte: P220
  • Aantal gaten: 15
  • Aantal stuks per verpakking: 100

Met de FINIXA schuurschijven kies je voor kwaliteit en efficiëntie bij al je schuurwerkzaamheden.

Specificaties

Referentie
CHEMI SPDA 0220
EAN
5491196013687
Merk
FINIXA