loader
FINIXA
FINIXA ULTIMATE FOAM SCHUURSCHIJVEN Ø75MM P3000 VOOR PERFECT LAKWERK
CHEMI SPDR 3000

Zachte foam schuurschijven Ø75mm P3000 voor egaal schuurpatroon en minimale kans op doorschuren.

51,73
In voorraad. Wordt vandaag verzonden.

Heb je een vraag over FINIXA Ultimate Foam Schuurschijven Ø75mm P3000 voor perfect lakwerk ?

finixa-ultimate-foam-schuurschijven-o75mm-p3000

Optimale voorbereiding voor lakwerk

De FINIXA Ultimate Foam Schuurschijven Ø75mm P3000 zijn speciaal ontworpen om het oppervlak van je auto perfect voor te bereiden op verdere afwerking. Dankzij de zachte schuimbasis wordt de druk gelijkmatig verdeeld, wat resulteert in een egaal schuurpatroon zonder risico op doorschuren. Dit maakt ze ideaal voor het matteren van de lak en het verwijderen van fijne krassen.

Veelzijdig in gebruik

Deze schuurschijven zijn geschikt voor zowel droog als nat schuren. Voor het beste resultaat wordt nat schuren aanbevolen in combinatie met een watergedragen ontvetter zoals de FINIXA DGR. Dit zorgt voor een optimale voorbereiding van het oppervlak voor het uitspuiten of polijsten.

Belangrijkste kenmerken

  • Diameter: 75 mm
  • Korrelgrootte: P3000
  • Bevestiging: Velcro (klittenband)
  • Aantal: 20 stuks per verpakking
  • Gebruik: Droog en nat schuren

Toepassingen

  • Laatste stap in het schuurproces
  • Voorbereiding van het oppervlak voor het uitspuiten
  • Verwijderen van stof zonder de structuur van de lak aan te tasten
  • Glad maken van het oppervlak voor het polijsten

Voordelen van de FINIXA Ultimate Foam Schuurschijven

  • Egaal schuurpatroon: De zachte schuimbasis zorgt voor een gelijkmatige drukverdeling, wat resulteert in een consistent schuurbeeld.
  • Minder risico op doorschuren: Dankzij de foamlaag wordt de kans op het doorschuren van de lak aanzienlijk verminderd.
  • Behoud van lakstructuur: De schijven respecteren de vorm en structuur van de blanke lak, wat essentieel is voor een hoogwaardige afwerking.

Geschikt voor diverse oppervlakken

Deze schuurschijven kunnen worden toegepast op verschillende materialen, waaronder:

  • Staal
  • Aluminium
  • Kunststoffen
  • OEM-lakken
  • Refinish-lakken

Gebruikstips

Voor een optimaal resultaat:

  • Gebruik de schijven nat in combinatie met een watergedragen ontvetter.
  • Vermijd droog gebruik om de levensduur van de schijven te verlengen en het beste schuurresultaat te behalen.

Met de FINIXA Ultimate Foam Schuurschijven Ø75mm P3000 ben je verzekerd van een professionele voorbereiding van het lakwerk, wat bijdraagt aan een perfect eindresultaat.

Specificaties

Referentie
CHEMI SPDR 3000
EAN
5491196964552
Merk
FINIXA