De GELSON G800 Gummigel is een mastiek zacht afdichtingsmiddel op basis van butylrubber, speciaal ontworpen voor tijdelijke zachte verzegelingen in de carrosserie. Dankzij de uitstekende afdichtingseigenschappen is dit product ideaal voor diverse toepassingen.
Dit afdichtingsmiddel wordt vaak gebruikt voor:
De butylrubber samenstelling zorgt voor een sterke hechting op verschillende oppervlakken, waaronder:
Met de GELSON G800 Gummigel beschik je over een betrouwbaar en veelzijdig afdichtingsmiddel dat onmisbaar is voor diverse carrosserietoepassingen.
Dubbelzijdige zelfklevende afdichtingsband van 10mm diameter en 10m lengte, ideaal voor het afdichten van diverse materialen.
Permanente naadafdichtingstape op synthetische rubberbasis voor diverse toepassingen.
Dubbelzijdig zelfklevende, permanent plastische afdichtingsband voor diverse toepassingen.
Flexibele, oplosmiddelvrije afdichtingsband voor diverse toepassingen in auto's en andere voertuigen.
Hoogwaardige, zelfklevende butylafdichtingstape van 78 meter voor diverse industriële toepassingen.