De KOVAX Premium Schuurschijven Ø75mm P150 zijn ontworpen voor het volledige schuurproces, van metaal tot grondverf. Dankzij hun agressieve eigenschappen bieden deze schijven een hoge schuurkracht, wat resulteert in een efficiënte materiaalafname en een uniform schuurbeeld.
Met een korrelgrootte van P150 zijn deze schuurschijven bijzonder geschikt voor het schuren van plamuur. Ze zorgen voor een gelijkmatige afwerking, wat essentieel is voor een kwalitatieve voorbereiding van het oppervlak voor verdere behandelingen.
Deze schuurschijven zijn ideaal voor:
De Ø75mm schuurschijven zonder gaten zijn compatibel met diverse schuurmachines die geschikt zijn voor schijven van deze afmetingen. Zorg ervoor dat je schuurmachine geschikt is voor schijven zonder stofafzuiggaten voor optimale prestaties.
KOVAX staat bekend om zijn hoogwaardige schuurmaterialen die voldoen aan de eisen van professionals in de automotive sector. De Premium-lijn biedt een uitstekende balans tussen agressiviteit en uniformiteit, wat resulteert in een efficiënter schuurproces en een superieure afwerking.
Verkort polijsttijd met ultra-flexibele P2000 schuurschijven van KOVAX voor een gelijkmatig schuurpatroon.
Professionele schuurschijven met hoge snijkracht en uitstekende stofafzuiging voor efficiënte en nauwkeurige schuurresultaten.
Premium P1000 schuurschijven van 75mm zonder gaten voor efficiënt matteren en lakcorrectie.
Flexibele schuurschijf voor ultrafijne afwerking van diverse oppervlakken.
Hoogwaardige 77 mm P2000 schuurschijf voor droog schuren van laklagen.