De KOVAX Super Assilex Lemon schuurschijven zijn uitgerust met een geavanceerde latex drager die zorgt voor uitzonderlijke flexibiliteit. Dit maakt het mogelijk om moeiteloos complexe vormen en contouren van auto's te schuren, wat resulteert in een gelijkmatige afwerking zonder ongewenste diepe krassen.
Dankzij de speciale korrelstructuur van deze P800 schuurschijven worden extreem uniforme en ondiepe schuurkrassen gecreëerd. Dit biedt maximale controle tijdens het schuren van primer en blanke lak, waardoor het risico op overmatig schuren en de noodzaak voor nabewerking aanzienlijk wordt verminderd.
Met de Super Assilex schuurschijven bespaar je tot wel 50% op de schuurtijd. De combinatie van de dubbele antiklontertechnologie en de ultraflexibele hechting zorgt voor een efficiënter schuurproces, wat leidt tot verhoogde productiviteit en minder arbeidsuren.
De stoffen onderzijde van de schuurschijven zorgt voor een moeiteloze hechting op schuurblokken en schuurmachines. Dit garandeert een stabiele en veilige bevestiging tijdens het schuren, wat bijdraagt aan een consistent en professioneel eindresultaat.
Deze P800 schuurschijven zijn ideaal voor:
 
                         
                         
                         
                         
                    
                
            Schrijf je in op onze nieuwsbrief