loader
MR&MRS FRAGRANCE
MR&MRS FRAGRANCE JEFF GREEN LEMON & ORANGE AUTOVERFRISSER
ACC ASP085/JE06

Verrijk je auto met de MR&MRS FRAGRANCE Jeff Green Lemon & Orange autoverfrisser voor een langdurige citrusgeur.

5,90
In voorraad. Wordt vandaag verzonden.

Heb je een vraag over MR&MRS FRAGRANCE Jeff Green Lemon & Orange autoverfrisser ?

mrmrs-fragrance-jeff-green-lemonorange-car-r

Verfrissende citrusgeur voor je auto

Breng een levendige en energieke sfeer in je auto met de MR&MRS FRAGRANCE Jeff Green Lemon & Orange autoverfrisser. Deze geur combineert de frisheid van citroen en sinaasappel, ideaal voor liefhebbers van citrusaroma's.

Eenvoudige bevestiging en langdurige werking

De autoverfrisser is eenvoudig te bevestigen aan het ventilatierooster van je auto. Dankzij het 100% geurdoordrenkte ontwerp geniet je tot 30-45 dagen van een constante en verfrissende geur tijdens elke rit.

Geurnoten

  • Topnoten: Levendige citroen en sinaasappel
  • Hartnoten: Assam-thee en jasmijn
  • Basisnoten: Cederhout

Producteigenschappen

  • Geurtype: Citrus
  • Duur: Tot 30-45 dagen
  • Bevestiging: Past op ventilatieroosters in de auto
  • Design: Modern en speels, ontworpen door Luca Trazzi

Ontwerp en functionaliteit

Het speelse ontwerp van de Jeff Green autoverfrisser voegt een charmant accent toe aan je auto-interieur. Het gebruik van niet-giftige materialen en een agressieve anti-geurmolecule zorgt voor een veilige en effectieve geurverspreiding.

Gebruiksgemak

Bevestig de figurine eenvoudig aan het ventilatierooster. De warme lucht verspreidt geleidelijk de geur, waarbij je de intensiteit kunt aanpassen door de luchtstroom en temperatuurinstellingen te wijzigen.

Specificaties

Referentie
ACC ASP085/JE06
Merk
MR&MRS FRAGRANCE