loader
PFERD
PFERD ABRACS LAMELLENBORSTEL 80X30MM KORREL 60 VOOR EFFICIëNT SCHUREN
SIN PHFWSA8030060

Lamellenborstel van PFERD met korrel 60, ideaal voor het verwijderen van roest en lasnaden.

17,57
In voorraad. Wordt vandaag verzonden.

Heb je een vraag over PFERD Abracs lamellenborstel 80x30mm korrel 60 voor efficiënt schuren ?

PFERD Abracs Lamellenborstel 80x30mm, K60

Efficiënt roest- en lasnaadverwijdering

De PFERD Abracs lamellenborstel 80x30mm met korrel 60 is ontworpen voor het effectief verwijderen van roest en lasnaden. Dankzij de hoogwaardige korund A schuurkorrels biedt deze borstel een consistente materiaalafname en een gelijkmatige afwerking.

Flexibele aanpassing aan werkstukcontouren

De radiale plaatsing van de schuurlamellen zorgt voor een hoge flexibiliteit, waardoor de borstel zich perfect aanpast aan de contouren van het werkstuk. Dit maakt het mogelijk om zelfs moeilijk bereikbare plekken efficiënt te bewerken.

Eenvoudige montage en gebruik

Met een stiftlengte van 40 mm en een diameter van 6 mm is deze lamellenborstel eenvoudig te monteren op standaard boormachines. Dit vergemakkelijkt het schuurproces en verhoogt de productiviteit.

Technische specificaties

  • Korrelgrootte: 60
  • Diameter: 80 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Stiftlengte: 40 mm
  • Stiftdiameter: 6 mm
  • Optimaal toerental: 4800 tpm
  • Maximaal toerental: 9500 tpm
  • Schuurmiddel: Korund A
  • Conformiteit: Voldoet aan ISO 3919

Toepassingsmogelijkheden

Deze lamellenborstel is geschikt voor diverse materialen, waaronder:

  • Roestvrij staal (INOX)
  • Gietstaal
  • Grijs gietijzer
  • Koper
  • Messing
  • Aluminium

Dit maakt het een veelzijdig gereedschap voor zowel automotive toepassingen als algemene metaalbewerking.

Voordelen van de PFERD Abracs lamellenborstel

  • Hoge flexibiliteit: Past zich aan complexe vormen en contouren aan.
  • Consistente materiaalafname: Zorgt voor een gelijkmatige afwerking gedurende de gehele levensduur.
  • Eenvoudige montage: Geschikt voor gebruik met standaard boormachines.
  • Veelzijdigheid: Effectief op diverse metalen en legeringen.

Met de PFERD Abracs lamellenborstel 80x30mm, korrel 60, beschik je over een betrouwbaar en efficiënt gereedschap voor het verwijderen van roest en lasnaden, geschikt voor een breed scala aan toepassingen.

Specificaties

Referentie
SIN PHFWSA8030060
EAN
8718953358544
Merk
PFERD