De SINATEC Jap Zekering Type C 100A biedt een effectieve bescherming tegen overbelasting en kortsluiting in het elektrische systeem van je auto. Met een nominale stroomsterkte van 100 ampère is deze zekering geschikt voor toepassingen die een hoge stroomcapaciteit vereisen.
Deze zekering is ontworpen voor gebruik in verschillende voertuigen, waaronder Japanse, Europese, Amerikaanse en Koreaanse modellen. Dankzij de universele compatibiliteit is het een veelzijdige keuze voor diverse automerken en -modellen.
De zekering heeft gebogen aansluitingen, wat de installatie vergemakkelijkt. De compacte afmetingen zorgen ervoor dat de zekering eenvoudig in het bestaande zekeringpaneel van je voertuig past.
Gemaakt van hoogwaardige materialen, garandeert de SINATEC Jap Zekering Type C 100A een lange levensduur en betrouwbare prestaties, zelfs onder zware omstandigheden.
Deze zekering is ideaal voor:
De zekering wordt per stuk verkocht, zodat je precies het aantal kunt bestellen dat je nodig hebt voor je specifieke toepassing.
Zorg ervoor dat je de juiste zekeringwaarde kiest die overeenkomt met de specificaties van je voertuig om optimale bescherming en prestaties te garanderen.
Zekering van 80A voor optimale bescherming van elektrische circuits in Japanse auto's.
Betrouwbare 120A JAP-B zekering met trage onderbreking en transparante behuizing voor eenvoudige inspectie.
Betrouwbare 80A JAP-C zekering van Sinatec voor optimale elektrische bescherming in je auto.
Betrouwbare 40A JAP-CS zekering van Sinatec voor optimale bescherming van elektrische circuits in auto's.
Betrouwbare 50A JAP-C zekering voor diverse automerken.