De SINATEC Jap Zekering Type JLP 30A biedt een betrouwbare bescherming voor de elektrische systemen van je auto. Met een nominale stroomsterkte van 30 ampère is deze zekering geschikt voor diverse toepassingen binnen het voertuig.
Deze zekering wordt veelvuldig gebruikt door Japanse, Europese, Amerikaanse en Koreaanse autofabrikanten. Hierdoor is de kans groot dat deze zekering compatibel is met jouw voertuig, ongeacht het merk of model.
De SINATEC Jap Zekering Type JLP 30A voldoet aan de JASO D612-norm en andere internationale standaarden. Dit garandeert een hoge kwaliteit en betrouwbaarheid, essentieel voor de veiligheid van je auto.
De compacte uitvoering van deze zekering maakt de installatie eenvoudig, zelfs in krappe ruimtes binnen het voertuig. Dit bespaart tijd en moeite bij het vervangen of installeren van de zekering.
Deze slow blow zekering is ideaal voor toepassingen waar tijdelijke stroompieken kunnen optreden, zoals in systemen met motoren of andere inductieve belastingen. De trage onderbrekingskarakteristiek zorgt ervoor dat de zekering niet onnodig doorslaat bij kortstondige pieken.
SINATEC staat bekend om zijn hoogwaardige automotive producten. Door te kiezen voor de SINATEC Jap Zekering Type JLP 30A ben je verzekerd van een product dat voldoet aan de hoogste kwaliteitsnormen en betrouwbaarheid biedt voor je voertuig.
25A JLP-type Japanse zekering van SINATEC voor optimale bescherming van elektrische circuits in auto's.
Betrouwbare 15A microzekering voor optimale bescherming van elektrische circuits in voertuigen.
Betrouwbare 30A JAP-J zekering van Sinatec voor optimale bescherming van elektrische circuits in auto's.
Set van 5 trage 30A JAP-AS zekeringen, geschikt voor diverse voertuigen.
Betrouwbare 70A JAP-B zekering met trage onderbrekingskarakteristiek en transparante inspectie.