De SINATEC Mega zekering van 500A biedt een robuuste oplossing voor het beveiligen van hoogvermogen elektrische circuits in auto's. Met een nominale stroomsterkte van 500 ampère is deze zekering ideaal voor toepassingen die een hoge stroomcapaciteit vereisen.
Deze mega schroefzekering voldoet aan de internationale normen ISO 8820-5 en JASO D612, wat garant staat voor betrouwbaarheid en veiligheid in diverse toepassingen. De PA6T-behuizing is bestand tegen hoge temperaturen en chemische invloeden, waardoor de zekering geschikt is voor veeleisende omgevingen.
De zekering is voorzien van een doorzichtig gedeelte, zodat je eenvoudig de status kunt controleren zonder demontage. De verschillende kleuren van de behuizing geven het amperage aan, wat het identificeren van de juiste zekering vergemakkelijkt.
Deze mega zekering is geschikt voor diverse toepassingen, waaronder:
Dankzij de M8-gatmaat en de duidelijke OCR-aanduiding van het amperage op de bovenzijde, is de installatie van deze zekering eenvoudig en snel uit te voeren.
De SINATEC Mega zekering 500A wordt per stuk geleverd, zodat je precies het aantal kunt bestellen dat je nodig hebt voor jouw specifieke toepassing.
Hoogwaardige 225A mega schroefzekering van SINATEC voor optimale bescherming van elektrische systemen.
Betrouwbare 250A mega schroefzekering met hitte- en chemisch bestendige behuizing voor optimale bescherming van elektrische systemen.
Hoogwaardige 300A mega schroefzekering van SINATEC voor optimale bescherming van elektrische systemen.
Betrouwbare 400A MEGA zekering voor bescherming van hoogstroomcircuits in voertuigen en industriële toepassingen.
Hoogwaardige 80A MEGA zekering met M8 aansluitingen voor optimale bescherming van elektrische systemen.