loader
SINATEC
SINATEC MIDI ZEKERING 70A MET GRIJZE BEHUIZING
SIN BL-SMD070

Betrouwbare 70A midi schroefzekering van SINATEC met grijze behuizing, geschikt voor diverse toepassingen.

7,85
In voorraad. Wordt vandaag verzonden.

Heb je een vraag over SINATEC Midi zekering 70A met grijze behuizing ?

SINATEC Midi Zekering 70a

Betrouwbare bescherming voor elektrische systemen

De SINATEC Midi zekering 70A biedt een betrouwbare oplossing voor het beschermen van elektrische circuits in auto's en andere voertuigen. Met een nominale stroomsterkte van 70 ampère is deze zekering ideaal voor toepassingen die een hoge stroomcapaciteit vereisen.

Duurzame constructie en eenvoudige inspectie

Deze midi schroefzekering is vervaardigd met een PA6T behuizing die bestand is tegen hitte en chemische invloeden. Het doorzichtige gedeelte van de behuizing maakt het eenvoudig om de status van de zekering visueel te controleren, zodat je snel kunt zien of vervanging nodig is.

Standaardisatie en compatibiliteit

De SINATEC Midi zekering 70A voldoet aan internationale standaarden zoals ISO 8820-5 en JASO D612, wat zorgt voor brede compatibiliteit en betrouwbaarheid in diverse toepassingen. De grijze kleur van de behuizing duidt op de 70A stroomsterkte, wat helpt bij het snel identificeren van de juiste zekering voor jouw behoeften.

Specificaties

  • Type: Midi schroefzekering
  • Afmetingen: 41 x 12 mm
  • Nominale stroomsterkte: 70A
  • Kleur: Grijs
  • Aantal in verpakking: 1 stuk

Toepassingen

Deze zekering is geschikt voor gebruik in diverse voertuigen en elektrische systemen waar een betrouwbare bescherming tegen overstroom noodzakelijk is. Dankzij de standaardafmetingen en compatibiliteit met internationale normen is de SINATEC Midi zekering 70A een uitstekende keuze voor zowel professionele als particuliere gebruikers.

Specificaties

Referentie
SIN BL-SMD070
EAN
8718953033823
Merk
SINATEC