De SINATEC zekeringhouder is ontworpen om tot 6 normale steekzekeringen te huisvesten. Dit maakt het een uitstekende keuze voor het organiseren en beschermen van elektrische circuits in diverse toepassingen.
Deze zekeringhouder is ideaal voor gebruik in:
De installatie van de SINATEC zekeringhouder is eenvoudig en vereist minimale technische kennis. Dankzij het compacte ontwerp kan deze gemakkelijk worden geïntegreerd in bestaande elektrische systemen zonder veel ruimte in beslag te nemen.
Met de SINATEC zekeringhouder kies je voor een betrouwbare en efficiënte oplossing voor het beheren van meerdere elektrische circuits. De combinatie van duurzaamheid, gebruiksgemak en veelzijdigheid maakt het een waardevolle toevoeging aan elk elektrisch systeem.
Robuuste zekeringhouder met 14mm² rode draad voor MAXI steekzekeringen van 30-60A.
Betrouwbare zekeringhouder voor 25x5mm keramische zekeringen, geschikt voor diverse toepassingen.
Set van 3 zekeringhouders Pos 5-6, compatibel met SH1275, voor betrouwbare elektrische verbindingen.
Robuuste horizontale zekeringhouder voor standaard steekzekeringen met 6,3 mm aansluitingen.
Eenvoudige installatie van extra stroomcircuits in je auto met de SINATEC Mikro II zekeringhouder.