De SONAX Profiline Foam Pad Hard Red Ø85mm is speciaal ontworpen voor het intensief polijsten van autolak. Dankzij de harde, hoogdichte en open celstructuur verwijdert deze pad effectief krassen en herstelt hij de glans van het oppervlak.
Deze polijstpad is geschikt voor zowel roterende als excentrische polijstmachines met een backing plate van 75 mm. Dit maakt hem veelzijdig inzetbaar voor verschillende polijsttoepassingen.
Voor optimale resultaten wordt aanbevolen om deze polijstpad te gebruiken in combinatie met:
Deze combinatie zorgt voor een efficiënte verwijdering van krassen en een hoogglans afwerking.
Na gebruik kan de pad eenvoudig worden gereinigd met water of met SONAX MultiStar. Regelmatig onderhoud verlengt de levensduur van de pad en behoudt de prestaties.
Met de SONAX Profiline Foam Pad Hard Red Ø85mm ben je verzekerd van een professioneel polijstresultaat, waarbij krassen effectief worden verwijderd en de lak een diepe glans krijgt.
Medium zachte polijstschijf voor het effectief verwijderen van lichte krassen en het creëren van een hoogglans afwerking op autolak.
Ultrafijne polijstschijf voor een showroomglans op delicate autolakken.
Hoogwaardige polijstpad voor effectieve verwijdering van diepe krassen en lakdefecten.
Dunne microvezel polijstpad met hoog corrigerend vermogen en uitstekende afwerking.
Medium polijstpad met thermostabiele technologie voor efficiënte lakcorrectie en langdurig gebruik.