loader
SONAX
SONAX PROFILINE HYBRID WOOL PAD 143 DA Ø125MM VOOR DIEPE KRASVERWIJDERING
SONAX 493800

Effectieve polijstpad voor excentrische polijstmachines, ideaal voor het verwijderen van diepe krassen en matte plekken.

37,33
In voorraad. Wordt vandaag verzonden.

Heb je een vraag over SONAX Profiline Hybrid Wool Pad 143 DA Ø125mm voor diepe krasverwijdering ?

SONAX Profiline Hybrid Wool Pad 143 Da, Ø125mm

Innovatieve polijstpad voor professionele resultaten

De SONAX Profiline Hybrid Wool Pad 143 DA is speciaal ontworpen voor excentrische polijstmachines met een 125 mm steunschijf. Deze pad combineert natuurlijke lamswol met polyester, wat resulteert in een hoge snijkracht en duurzaamheid.

Efficiënt verwijderen van lakdefecten

Dankzij de innovatieve materiaalcombinatie verwijdert deze polijstpad moeiteloos diepe krassen en matte plekken op autolak. Het hoge schuurvermogen verkort de polijsttijd aanzienlijk en voorkomt oververhitting of spatten tijdens het polijsten.

Geoptimaliseerd ontwerp voor betere prestaties

De pad heeft een diameter van 143 mm en is perfect geschikt voor excentrische polijstmachines met een 125 mm steunschijf. Het centrale ventilatiegat zorgt voor een betere luchtcirculatie, wat oververhitting van de polijstpasta voorkomt. Daarnaast zorgt de 8 mm dikke rode schuimlaag tussen de klittenband en de HybridWool-laag voor een gelijkmatige drukverdeling, zelfs op oneffen oppervlakken.

Gebruikstips voor optimale resultaten

  • Plaats de pad gecentreerd op de steunschijf van de polijstmachine.
  • Breng kleine druppels polijstmiddel aan op de pad.
  • Polijst met gematigde druk en zorg ervoor dat de pad blijft draaien.
  • Reinig de pad regelmatig met perslucht en was indien nodig met warm water en SONAX Multistar.

Duurzaamheid en onderhoud

De combinatie van lamswol en polyester zorgt niet alleen voor uitstekende polijstprestaties, maar ook voor een lange levensduur van de pad. Regelmatig onderhoud, zoals het uitblazen met perslucht en het wassen met geschikte reinigingsmiddelen, verlengt de levensduur en behoudt de effectiviteit van de pad.

Specificaties

  • Diameter: 143 mm
  • Geschikt voor steunschijf: 125 mm
  • Materiaal: 85% lamswol, 15% polyester
  • Dikte schuimlaag: 8 mm
  • Aantal stuks in verpakking: 1

Met de SONAX Profiline Hybrid Wool Pad 143 DA bereik je professionele polijstresultaten en geef je autolak een nieuwe glans.

Specificaties

Referentie
SONAX 493800
EAN
4064700493803
Merk
SONAX