De Soudal Metal Plastic Soft is een hoogwaardige twee-componenten polyesterplamuur, speciaal ontwikkeld voor het efficiënt herstellen van beschadigingen zoals krassen, scheuren en deuken in diverse materialen. Dankzij de zachte samenstelling is deze plamuur uiterst eenvoudig te mengen en aan te brengen, wat resulteert in een gladde afwerking die het schuren vergemakkelijkt.
Deze plamuur is geschikt voor een breed scala aan toepassingen:
Het gebruik van de Soudal Metal Plastic Soft is eenvoudig en tijdbesparend:
Voor het beste resultaat:
Met de Soudal Metal Plastic Soft beschik je over een betrouwbare en efficiënte oplossing voor het herstellen van diverse oppervlakken, met een professionele afwerking als resultaat.
Twee-componenten polyesterplamuur voor het opvullen van lichte krassen en beschadigingen, ideaal als afwerklaag voor het lakken.
Tweedelige vloeibare polyester afwerkingsplamuur voor het opvullen en egaliseren van kleine oneffenheden in de carrosserie.
2-componenten fijnplamuur voor het egaliseren van kleine oneffenheden op diverse ondergronden.
Sneldrogende afwerkplamuur voor het egaliseren van kleine oneffenheden op diverse ondergronden.
Zelfnivellerende plamuur voor een ultra gladde afwerking zonder pinholes, eenvoudig te schuren.