De FINIXA kunststofreparatie 'medium' is een hoogwaardige tweecomponenten polyurethaanlijm, speciaal ontwikkeld voor het herstellen van kunststof onderdelen. Dankzij de sterke uitharding is deze lijm ideaal voor het repareren en restaureren van bumpers en andere kunststof componenten.
Met een open tijd van 1,5 minuut en een verwerkingstijd van 1 minuut biedt deze lijm voldoende tijd om nauwkeurig te werken. Binnen 5 minuten is het gerepareerde onderdeel hanteerbaar en na 10 minuten volledig schuurbaar, wat zorgt voor een efficiënte afwerking.
Deze lijm is geschikt voor diverse materialen en toepassingen:
De FINIXA kunststofreparatie 'medium' is bestand tegen:
Voor optimale resultaten:
Met de FINIXA kunststofreparatie 'medium' beschik je over een betrouwbare oplossing voor het snel en effectief herstellen van kunststof onderdelen.
Sneldrogende 2-componenten polyurethaanlijm voor snelle en sterke kunststofreparaties.
Snel uithardende tweecomponenten polyurethaanlijm voor efficiënte herstellingen van kunststof auto-onderdelen.
Versterk je bumperreparaties met KEMTEX kunststofstaven voor een duurzame en professionele afwerking.
Krachtige 2-componentenlijm voor snelle en sterke hechting op diverse materialen.
Set van 100 U-vormige roestvrijstalen reparatieklemmen van 0,8 mm voor duurzame kunststofherstellingen.