LOCTITE 542 is speciaal ontwikkeld voor het borgen en afdichten van metalen pijpen en fittingen met fijne schroefdraad. Dit maakt het product ideaal voor toepassingen in hydraulische en pneumatische systemen, waar een betrouwbare afdichting essentieel is.
Het product hardt uit bij afwezigheid van lucht en ingesloten tussen nauwsluitende metalen oppervlakken. Hierdoor voorkomt LOCTITE 542 het loskomen en lekken van verbindingen door schokken en trillingen, wat de betrouwbaarheid van je systemen verhoogt.
LOCTITE 542 is bestand tegen een breed scala aan vloeistoffen, waaronder:
Deze eigenschap zorgt ervoor dat de afdichting langdurig effectief blijft, zelfs in veeleisende omgevingen.
Dankzij de thixotrope eigenschappen vloeit LOCTITE 542 niet weg na het aanbrengen. Dit maakt het aanbrengen eenvoudig en voorkomt verspilling van het product.
LOCTITE 542 is aanbevolen voor:
Het product is alleen geschikt voor metalen schroefdraden en biedt onmiddellijke afdichting bij lage druk.
Met LOCTITE 542 kies je voor een betrouwbare en duurzame oplossing voor het afdichten van fijne metalen schroefdraden in diverse toepassingen.
Schrijf je in op onze nieuwsbrief