De TEROSON spuitmond voor Terostat II is speciaal ontworpen om een brede naad aan te brengen bij het gebruik van Terostat II afdichtingsband. Deze set bevat 10 spuitmonden, ideaal voor professionals die streven naar consistentie en precisie in hun werk.
Deze spuitmonden zijn perfect afgestemd op de TEROSON Terostat II afdichtingsband, een oplosmiddelvrije, permanent plastische afdichtingsband op basis van synthetisch rubber. Ze zijn geschikt voor het afdichten van spelingen en tussenruimten op metalen, houten of kunststofonderdelen, zoals overlappende verbindingen en het bevestigen van bumpers.
Deze spuitmonden zijn ideaal voor diverse afdichtingstoepassingen in de automotive sector, waaronder:
Voor een optimale levensduur en prestaties is het aan te raden de spuitmonden na gebruik grondig te reinigen en op te bergen op een droge plaats, beschermd tegen direct zonlicht en extreme temperaturen.
Met de TEROSON spuitmond voor Terostat II ben je verzekerd van een professionele en efficiënte applicatie van afdichtingsbanden. De combinatie van precisie, duurzaamheid en gebruiksgemak maakt deze set een onmisbaar hulpmiddel voor elke professional in de automotive sector.
Schrijf je in op onze nieuwsbrief