Bevroren deursloten kunnen voor veel ongemak zorgen tijdens koude winterdagen. Met de Motip De-Icer deurslot ontdooier van 75 ml ontdooi je snel en eenvoudig je bevroren sloten, zodat je zonder vertraging op weg kunt.
Deze spray bevat antivriescomponenten die niet alleen het ijs verwijderen, maar ook herbevriezing voorkomen. Zo blijven je sloten langer ijsvrij en functioneel.
De Motip De-Icer is zorgvuldig samengesteld om geen schade toe te brengen aan rubber, lak of chroom. Je kunt het product dus met een gerust hart gebruiken zonder je zorgen te maken over mogelijke beschadigingen aan je auto.
De compacte 75 ml spuitbus is gebruiksvriendelijk en gemakkelijk mee te nemen. Schud de bus voor gebruik, breng de spray aan in het deurslot en laat het enkele seconden inwerken tot het ijs verdwenen is.
De Motip De-Icer deurslot ontdooier is ideaal voor gebruik op:
Met deze ontdooier ben je goed voorbereid op de winterse omstandigheden en voorkom je ongemakken door bevroren sloten.
Bescherm je V-snaren tegen slippen en slijtage met MOTIP V-snaar spray 500ml.
Effectieve, niet-ontvlambare spray voor het opsporen van gaslekken in leidingen en koppelingen.
Onbrandbare spray voor het opsporen van breuken in printplaten, verlaagt temperatuur tot -50°C.
Krachtige MOTIP Dust Remover van 250ml voor het effectief verwijderen van stof en vuil op moeilijk bereikbare plaatsen.
Snelwerkende ruitenontdooier die ijs verwijdert en herbevriezing voorkomt.