Het organiseren en veilig bevestigen van kabels in je auto is essentieel voor zowel functionaliteit als veiligheid. De Ripca kabelklemmen van zwart PVC met een diameter van 27,5 mm bieden hiervoor de ideale oplossing.
Deze kabelklemmen zijn vervaardigd uit hoogwaardig polyvinylchloride (PVC), een materiaal dat bekend staat om zijn duurzaamheid en flexibiliteit. Dit zorgt ervoor dat de klemmen bestand zijn tegen de dagelijkse uitdagingen in een automotive omgeving.
De kabelklemmen zijn voorzien van een schroefgat, waardoor ze eenvoudig en stevig te monteren zijn op diverse oppervlakken in je voertuig. Dit garandeert een stabiele en langdurige bevestiging van je kabels.
Met een diameter van 27,5 mm zijn deze klemmen geschikt voor het bundelen en bevestigen van middelgrote kabels en leidingen. Ze zijn ideaal voor gebruik in auto's, vrachtwagens en andere voertuigen waar een nette en veilige kabelgeleiding gewenst is.
Met de Ripca kabelklemmen zorg je voor een georganiseerde en veilige kabelgeleiding in je voertuig, wat bijdraagt aan zowel de esthetiek als de functionaliteit van je auto.
Zelfklevende witte plakzadels van 12x12 mm voor het eenvoudig en stevig bevestigen van kabelbinders op diverse oppervlakken.
Zelfklevende witte plakzadels van 28x28 mm voor kabelbinders tot 4,8 mm breed, met sterke kleefkracht en schroefgat.
Zelfklevende witte plakzadels van 28x28mm, geschikt voor kabelbinders tot 4,8mm breed, met sterke kleefkracht en schroefgat.
Zwarte schroefzadels van 14,9x9,5mm, geschikt voor bundelbanden tot 4,8mm breed, per 100 stuks.
Zwarte kabelklem van 18,8x18,8x8,0mm, geschikt voor kabels tot 4,5mm, per 100 stuks.