De FINIXA Sharp Foam Pad P1500 is vervaardigd uit 13 mm dik superzacht schuim. Dit zorgt ervoor dat de schuurspons zich perfect aanpast aan geprofileerde werkstukken, waardoor het risico op doorschuren en het achterlaten van vingerafdrukken wordt verminderd. De open celstructuur van het schuim verdeelt de contactdruk gelijkmatig, wat resulteert in een uniform schuurpatroon.
Beide zijden van de schuurspons zijn voorzien van een keramisch gecoate aluminiumoxide korrel. Deze coating verhoogt de duurzaamheid en vermindert verstopping, wat leidt tot een consistent schuurresultaat. De keuze voor de rode keramische korrel maakt het product uniek en duidelijk herkenbaar.
Dankzij de solventvrije lijm is de FINIXA Sharp Foam Pad P1500 zowel flexibel als hittebestendig. Dit maakt de schuurspons geschikt voor zowel nat als droog schuren, zonder prestatieverlies door schuurwrijving. Ideaal voor het schuren en matteren van blanke lak en het voorbereiden van oppervlakken voor verdere afwerking.
Efficiënte en flexibele schuurspons voor fijn matteren en ontvetten in één stap.
Flexibel schuurpapier met foam backing voor gelijkmatige drukverdeling en eenvoudig schuren van complexe vormen.
Flexibel schuurpapier met foamrug voor gelijkmatige drukverdeling en eenvoudig schuren van complexe vormen.
Flexibele schuurpad voor nat en droog schuren van complexe vormen en moeilijk bereikbare plaatsen.
Flexibele schuurpads voor nat en droog gebruik, ideaal voor complexe vormen en contouren.