Het SATA RPS (Rapid Preparation System) bekersysteem is speciaal ontworpen voor spuiters die streven naar een perfecte afwerking en een hoge productiviteit. Dit systeem maakt het mogelijk om verf direct in de beker te mengen, te spuiten en op te slaan, wat het werkproces aanzienlijk vereenvoudigt.
Dankzij de QCC (Quick Cup Connector) aansluiting kan het SATA RPS bekersysteem rechtstreeks op SATA spuitpistolen worden bevestigd, zonder dat er adapters nodig zijn. Dit zorgt voor een naadloze integratie en vermindert de kans op materiaalophoping in het spuitpistool.
Het geventileerde ontwerp van het SATA RPS systeem zorgt voor een gelijkmatige verfstroming tijdens het spuiten. Dit draagt bij aan een consistente kleurweergave en een hoogwaardige afwerking.
Doordat het systeem uit slechts drie componenten bestaat—beker, deksel en zeef—is het eenvoudig in gebruik en onderhoud. Na gebruik kan de beker eenvoudig worden weggegooid, wat het verbruik van schoonmaakmiddelen en oplosmiddelen drastisch vermindert.
Met het SATA RPS bekersysteem verhoog je niet alleen je productiviteit, maar zorg je ook voor een efficiënter en schoner werkproces.
Compatibele adapter voor het Finixa Paint System met diverse verfpistolen.
Compatibele adapter voor het Finixa Paint System op SATA verfpistolen met 1/4" snelkoppeling.
Herbruikbare 3M PPS buitenbeker van 650 ml met sluitring voor nauwkeurig en efficiënt spuitwerk.
Professioneel mengbekersysteem van 600ml met 125 micron zeef, geschikt voor diverse laktoepassingen.
Efficiënt spuitsysteem met 400 ml capaciteit en 200 micron filters voor professionele verfapplicaties.