De PVC kabelschoen 561 piggy back rood 6,3x0,8 mm is ontworpen voor het snel en betrouwbaar verbinden van elektrische draden. Dankzij het piggy back ontwerp kun je eenvoudig meerdere verbindingen op één aansluitpunt realiseren, wat ideaal is voor complexe elektrische systemen.
Deze kabelschoen is geschikt voor draden met een doorsnede van 0,5 tot 1,5 mm². Dit maakt het een veelzijdige keuze voor verschillende toepassingen, van automotive tot industriële installaties.
De volledig geïsoleerde PVC huls biedt extra bescherming tegen kortsluiting en andere elektrische risico's. Dit verhoogt de veiligheid en betrouwbaarheid van je elektrische verbindingen.
Het easy entry systeem zorgt ervoor dat je de draad eenvoudig en snel in de kabelschoen kunt plaatsen. Dit bespaart tijd en vermindert de kans op fouten tijdens de installatie.
Deze piggy back kabelschoenen zijn geschikt voor gebruik in verschillende sectoren, waaronder:
Met de PVC kabelschoen 561 piggy back rood 6,3x0,8 mm zorg je voor betrouwbare en veilige elektrische verbindingen in diverse toepassingen.
Betrouwbare rode mannelijke kabelschoenen van 4,8 mm voor veilige elektrische verbindingen.
Blauwe mannelijke kabelschoenen van 4,8mm geschikt voor 1,5-2,5mm² kabels, verpakt per 50 stuks.
Geïsoleerde mannelijke kabelschoenen van 6,3 mm, geschikt voor 4-6 mm² kabels, verpakt per 25 stuks.
Geïsoleerde piggy back kabelschoenen voor veilige en efficiënte elektrische verbindingen.
Geïsoleerde piggy back kabelschoenen voor efficiënte elektrische verbindingen.