Voor het realiseren van veilige en efficiënte elektrische verbindingen in je auto zijn de PVC vorkkabelschoenen met een vorkopening van 5,3 mm (M5) en een gele isolatie de ideale keuze. Deze kabelschoenen zijn ontworpen om een stevige en duurzame verbinding te garanderen.
Deze vorkkabelschoenen zijn geschikt voor draden met een doorsnede van 4,0 tot 6,0 mm². Ze zijn ideaal voor toepassingen waar een betrouwbare elektrische verbinding vereist is, zoals in de automotive sector.
De kabelschoenen zijn vervaardigd uit vertind koper, wat zorgt voor een uitstekende geleiding en corrosiebestendigheid. De PVC-isolatie biedt extra bescherming en veiligheid tijdens het gebruik.
Dankzij het ontwerp met een vorkvormige flens kunnen deze kabelschoenen eenvoudig worden geïnstalleerd zonder dat de schroef volledig hoeft te worden verwijderd. Dit bespaart tijd en vermindert de kans op fouten tijdens de installatie.
Deze set bevat 25 stuks vorkkabelschoenen, voldoende voor meerdere toepassingen en projecten.
Met deze PVC vorkkabelschoenen zorg je voor betrouwbare en duurzame elektrische verbindingen in je voertuig.
Betrouwbare blauwe vorkkabelschoenen van Sinatec voor M6 aansluitingen, geschikt voor draden van 1,5 tot 2,5 mm². Verpakt per 5 stuks.
Voorgeïsoleerde rode vorkkabelschoen M4, geschikt voor 0,5-1,5 mm² kabels, set van 5 stuks.
Geïsoleerde vorkkabelschoen voor betrouwbare elektrische verbindingen in voertuigen.
Blauwe PVC geïsoleerde vorkkabelschoen M3 voor 1,5-2,5 mm² kabels, eenvoudig te monteren en betrouwbaar.
Rode PVC vorkkabelschoenen M4 (4,3 mm) voor aders van 0,25 tot 1,5 mm², set van 50 stuks.