De Finixa schuurschijven Ø150mm P600 zijn ontworpen met een dubbele lijmlaag die voorkomt dat de korrels loslaten tijdens het schuren. De blauwe, gebrande aluminiumoxide korrels zijn verrijkt met diamantpoeder, wat zorgt voor een snelle, scherpe en langdurige schuurervaring.
Deze schuurschijven zijn geschikt voor diverse toepassingen, waaronder:
Dit maakt ze ideaal voor zowel professionele carrosserieherstellingen als voor hobbyisten die streven naar een perfect resultaat.
Dankzij de zelfslijpende technologie van de korrels bieden deze schijven:
De stearaatcoating voorkomt het vollopen van het schuurmateriaal, waardoor de schijven langer meegaan en consistent presteren.
Met 15 strategisch geplaatste gaten en een velcro-bevestiging zijn deze schijven perfect geschikt voor gebruik met excentrische schuurmachines met stofafzuiging. Dit zorgt voor een schonere werkomgeving en een beter zicht op het werkoppervlak.
Voor optimale resultaten:
Hoogwaardige P400 schuurschijven van FINIXA met 15 gaten en Ø 150mm, ideaal voor diverse schuurtoepassingen.
Verkort de polijsttijd met deze ultra flexibele P2000 schuurschijven van KOVAX.
Flexibele P800 schuurschijven met innovatieve latex drager voor een uniforme afwerking en tot 50% tijdsbesparing.
Flexibele schuurschijven voor nauwkeurig schuren van complexe vormen en contouren.
Flexibele P2000 schuurschijven van 150 mm voor nat schuren van autolakken en andere oppervlakken.