Met de FINIXA Flat Foam Pads wordt het matteren van autolakken eenvoudiger en comfortabeler. De schuurkorrel is direct verlijmd in het schuim, wat resulteert in een sneller en fijner schuurproces dan bij traditionele methoden.
Dankzij de flexibele structuur van de pads kun je moeiteloos schuren in de kleinste hoekjes en contouren van het voertuig. Dit maakt ze ideaal voor het bewerken van complexe vormen en moeilijk bereikbare zones.
Het waterabsorberende schuim maakt het mogelijk om tegelijkertijd te schuren en te ontvetten. Hierdoor bespaar je tijd en verhoog je de efficiëntie van je werkzaamheden.
De drukverdelende eigenschappen van het schuim verminderen het risico op doorschuren, wat zorgt voor een gelijkmatig en uniform schuurpatroon zonder ongewenste schuursporen.
Deze schuursponzen zijn geproduceerd met oplosmiddelvrije lijmen, wat bijdraagt aan een milieuvriendelijk productieproces en zorgt voor een langere levensduur en flexibiliteit van de pads.
Efficiënte en flexibele schuursponzen voor fijn matteren en ontvetten van autolakken.
Flexibel schuurpapier met foamrug voor gelijkmatige drukverdeling en eenvoudig schuren van complexe vormen.
Flexibel schuurpapier met foam backing voor gelijkmatige drukverdeling en eenvoudig schuren van complexe vormen.
Dubbelzijdige schuurspons met P800 korrel voor nat en droog schuren.
Flexibele dubbelzijdige schuurpads voor nat en droog gebruik, ideaal voor complexe vormen en moeilijk bereikbare plaatsen.